514030431

Nasz Zespół Naatu

Zobacz jak pracujemy i dlaczego to lubimy.

Nasi liderzy.

  • Bartłomiej Steczowicz, Prezes Zarządu

Założyciel firmy. Inżynier elektryk, menadżer z 20 letnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów dla korporacji międzynarodowych i polskich (Hewlett-Packard, Polkomtel, Orlen, Orange, Netia).
b.steczowicz@naatu.pl
gsm +48 514 030 431

  • Artur Puszkiewicz, Wiceprezes Zarządu

Opowiada za Marketing i strategię rozwoju firmy. Przez ponad 20 lat pracy był odpowiedzialny za planowanie strategii marek i komunikacji ATL, strategie Marketing Services i utrzymania Klientów, konstruowanie strategii CRM i programy badawcze. Wspierał m.in.: PTK Centertel, Plus GSM, TP, Inteligo, Grycan, PKO BP, Danone, BAV Consulting.
a.puszkiewicz@naatu.pl
gsm +48 660 535 680

  • Grzegorz Olechowski, Dyrektor Departamentu Odnawialnych Źródeł Energii

Absolwent Politechniki Warszawskiej, Wydziału Elektrycznego, kierunku Automatyka i Robotyka.
Od trzech lat zawodowo związany z branżą fotowoltaiczną. W początkowej fazie odpowiedzialny za dobór komponentów, kontrolę jakości i uruchomienie produkcji modułów fotowoltaicznych w jednej z polskich fabryk. Uczestniczył w projektowaniu i realizacji systemów fotowoltaicznych w Szwecji, Danii i Polsce. Doświadczony trener prowadzący wiele szkoleń produktowych i tematycznych związanych z branżą fotowoltaiczną.
g.olechowski@naatu.pl
gsm +48 504 367 500

  • Przemysław Sztandera, Doradca Zarządu ds. Rozwoju

Wybitny specjalista od rachunkowości zarządczej, ryzyka finansowego i operacyjnego. Karierę zawodową rozpoczynał jako pracownik naukowy Uniwersytetu Szczecińskiego. Przez wiele lat pracował w zarządzie banku DNB Nord, gdzie odpowiadał za zagadnienia związane z ryzykiem.

Wszelkie prawa zastrzeżone / Polityka prywatności